#Великебудівництво:на Чорнобаївщині продовжуються ремонтні роботи на автодорозі О 241918 /ст. Пальмира- Чорнобай-Іркліїв/Богодухівка-Красенівка-Привітне

Дата: 21.08.2020 15:04

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О241918 /ст. Пальмира- Чорнобай-Іркліїв/Богодухівка-Красенівка-Привітне на відрізку дороги км 3+287 –км 14+700 окремими ділянками проводяться роботи з поточного середнього ремонту.

21.08.2020 голова Чорнобаївської райдержадміністрації Анатолій Писаренко здійснив виїзд на об’єкт з метою контролю за ходом виконання робіт по укладанню вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, плануванню узбіч та обрізанню краю вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, що забезпечить чітке стикування при укладанні асфальтобетону на іншій смузі руху. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Главшляхбуд».