До уваги пасічників району!!!

Дата: 20.08.2020 11:03

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ РАЙОНУ!!!!!! | Великобілозерська РДА

Для отримання дотації за бджолосім'ї фізичні особи та суб'єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцем знаходження пасіки до відповідної сільської, селищної ради або ради об'єднаної територіальної громади до 30 вересня поточного року такі документи:

• копію ветеринарного паспорта пасіки;

• копію рішення про державну реєстрацію потужності;

• копію довідки про відкриття поточного рахунку, видану банком (суб'єкти господарювання);

• копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку (фізичні особи);

• паспорта громадянина України (фізичні особи);

• виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (суб'єкти господарювання);

• довідку, що діє на дату подачі заявки, про відсутність заборгованості по платежах в паперовій або електронній формі (суб'єкти господарювання);

• довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на 01 серпня поточного року (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства).

Дотація за бджолину сім'ю надається на безповоротній основі фізичним особам і суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, при наявності станом на 01 серпня поточного року від 10 до 300 бджолосімей, в розмірі 200 гривень за бджолину сім'ю.

Органи місцевого самоврядування до 1 жовтня складають відомість фізичних осіб і суб'єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім'ї і подають її структурним підрозділам облдержадміністрацій.