ЗАПИТУВАЛИ? – ВІДПОВІДАЄМО!

Дата: 18.08.2020 15:03

Від чого залежить розмір допомоги по безробіттю?

Сума допомоги розраховується для кожного безробітного окремо.

Звертається увага на страховий стаж особи та розмір зарплати на останньому місці роботи. Виплати допомоги залежать від того, скільки триває безробіття у відсотках до визначеного розміру.

Максимальний розмір допомоги не повинен бути вищим чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян   (з 01.07.2020 - 8 788 грн.).

Сума мінімальної допомоги, яка має виплачуватися застрахованим громадянам з урахуванням зарплати та страхового стажу – 1 800 грн., а громадянам, виплати яким призначалися без урахування зарплати та страхового стажу в карантинний період, збільшено з 650 грн. до 1 000 грн.

Дане підвищення передбачене Урядом, застосовується з початку введення карантину та діятиме ще 30 днів після його завершення.

За поданням Чорнобаївської  районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості