COVID-19: за добу 18 нових випадків інфікування на Черкащині

Дата: 14.08.2020 08:32

На сьогодні в області зафіксували 18 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Всього на Черкащині інфікованих 1067 осіб, інформують у ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

За добу одужали 6 осіб, загалом здолали хворобу 883 жителі області. 36 осіб – померли.

За даними медичних закладів, 32 особи отримує стаціонарне лікування.116 – перебуває під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 14,8 %. (Загальна кількість ліжок – 216).

Нові випадки:                                                                                                                                                                                Черкаси-3,
Сміла-6,
Драбівський-1,
Жашківський -1,
Маньківський -1,
Золотоніський -1,                                                                                                                                                                      Канівський -1,                                                                                                                                                                              Корсунь-Шевченківський -2,                                                                                                                              Монастирищенський -1,                                                                                                                                                              Смілянський -1.