Допомога по частковому безробіттю – дієвий механізм відновлення ринку праці Чорнобаївщини

Дата: 13.08.2020 13:14

На початку карантину уряд запровадив виплату допомоги по частковому безробіттю для роботодавців з числа субєктів малого та середнього підприємництва, які зупинили (скоротили) діяльність на період карантину, з метою покриття витрат на зарплату робітникам, яким був скорочений робочий час.

Дані впровадження мають певні переваги, адже отримати допомогу по частковому безробіттю могли і підприємці без найманих працівників.

У Чорнобаївському районі на виплату допомоги по частковому безробіттю уряд виділив 4,4 млн. грн. На сьогодні вже 107 роботодавців скористались даною допомогою, що дало можливість зберегти робочі місця для 166 працівників.

Зі слів директорки ПП “ПроектБудСтар” Наталії Олексіївни: “Завдяки даній програмі в Чорнобаївському районі в період карантину вдалось зберегти робочі місця та уникнути масового закриття малого бізнесу”.

За поданням

Чорнобаївської РФ