Проведено робочу нараду райдержадміністрації щодо скидання неочищених стоків в каналізаційну систему смт Чорнобай приватним підприємством «Імперіал Плюс»

Дата: 13.08.2020 08:14

12.08.2020 голова райдержадміністрації Анатолій Писаренко, за участі першого заступника начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу Сергія Поліщука та головного спеціаліста управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Аксютки, селищного голови Алли Мірошниченко, представників Чорнобаївського КП «ВУЖКГ» та керівника ПП «Імперіал Плюс» Андрія Панова, провів робочу нараду щодо скидання неочищених стоків в каналізаційну систему смт Чорнобай приватним підприємством «Імперіал Плюс».

Головою райдержадміністрації за результатами наради дано доручення Чорнобаївській селищній раді та Чорнобаївському КП «ВУЖКГ щодо необхідності провести лабораторні дослідження стоків промислового виробництва ПП «Імперіал Плюс» та забезпечити приймання стоків відповідно до правил приймання стічних вод в систему комунальної каналізації смт. Чорнобай.

ПП «Імперіал Плюс» було дано доручення вивчити питання щодо будівництва локальних очисних споруд з проведенням, за необхідності, оцінки впливу на довкілля та вирішити питання очищення стоків в промисловому виробництві із залученням науковців, фахівців-екологів з використанням сучасних методів і технологій.