Засідання технічної ради в обласній державній адміністрації

Дата: 04.08.2020 09:00

З метою формування Стратегії розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на перспективу, обласною державною адміністрацією на основі пропозицій, наданих районними державними адміністраціями сформовано перелік об’єктів капітального ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які потребують виготовлення проектно-кошторисної документації за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, передбаченої у 2020 році на проектно-вишукувальні роботи майбутніх періодів, затверджений розпорядженням обласної державної адміністрації від 10.04.2020 № 211.

29.07.2020 відбулося засідання Технічної ради на якому голова Чорнобаївської  райдержадміністрації Анатолій Писаренко доповідав про  доцільність включення автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241920 Чорнобай-Мохнач, км 8+000 – км 12+000( від с. Веселий Хутір до с. Лукашівка), км 16+600- км 19+600 ( від с. Новоселиця до с. Мала Бурімка), км 22+300 – км 23+400, км 25+300- км 26+300 (від с. Мала Бурімка до с. Мохнач) до переліку об’єктів капітального ремонту, які потребують виготовлення проектно-кошторисної документації за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, передбаченої у 2020 році на проектно-вишукувальні роботи майбутніх періодів.