В ОДА обговорили фінансово-господарську діяльність освітніх закладів комунальної власності

Дата: 03.08.2020 08:19

Днями відбулося засідання робочої групи ОДА з питань фінансово-господарської діяльності закладів обласної комунальної власності.

У роботі наради взяли участь заступники голови ОДА Юрій Безщасний, Роман Карманнік, Юрій Лесюк, керівник апарату ОДА Олександр Шабатін, начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Чепка, заступник начальника Оксана Сімушіна, представники Департаменту фінансів ОДА.

У межах заходу КЗ „Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми черкаської обласної ради”, КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді черкаської обласної ради» та Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради презентували свою фінансово-господарську діяльність.

Після ознайомлення з діяльністю центрів учасники зустрічі обговорили питання подальшого функціонування та поліпшення фінансово-господарського стану означених закладів.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації