Відбулося чергове засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 31.07.2020 16:55

Засідання проводив голова райдержадміністрації Анатолій Писаренко  за участі членів районного штабу, представників підприємств-надавачів послуг, керівників бюджетних установ та розпорядників коштів. Кожен із них прозвітував про виконання запланованих підготовчих заходів та  протокольних доручень попередніх засідань штабу. Зокрема керівники КНП «Чорнобаївська БПЛ», КНП «Чорнобаївський ЦПМСД», начальники відділів культури, молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, директор територіального центру    проінформували про стан проведеної роботи по повірці лічильників газу, повірці твердопаливних котлів, заготівлі твердого палива на котельнях   та інше.

Голова Чорнобаївського КПТМ  Микола Іванович Джулай   повідомив  про стан розрахунків по кредиторській  та дебіторській заборгованості.

Голова адміністрації рекомендував Чорнобаївській  селищній раді   спільно з  Чорнобаївською дільницею Золотоніського відділення АТ « Черкасигаз» провести    роз`яснювальну роботу серед жителів селища, зокрема  власників багатоповерхових будинків, з питань безпечного використання газу.

Прийняті рішення викладено у протоколі.

Протокол 3