Спортивне #Великебудівництво:Триває реконструкція частини будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу

Дата: 28.07.2020 08:37

Продовжуються роботи по реконструкції частини будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу (приміщення басейну з улаштуванням альтернативних джерел електроенергії). На даний час в спортивному комплексі  в душових кімнатах та прилеглих роздягальнях проводяться роботи по укладанню плитки на підлозі в жіночій роздягальні та підготовлено підлогу до укладання плитки - в чоловічій роздягальні. Здійснюється фарбування радіаторів. Роботи виконуються згідно графіка.

Також розпочато демонтажні роботи підлоги та облицювання стін в холі відповідно до реалізації проекту «Капітальний ремонт борцівського залу та частини приміщень 1-го поверху Чорнобаївського районного спортивного комплексу по вул. Спортивна 5, смт. Чорнобай, Черкаської обл.». Роботи виконує організація ТОВ «ЧЕРКАСИМІСЬКБУДПРОЕКТ».

27.07.2020 голова райдержадміністрації Анатолій Писаренко разом із заступником керівника секретаріату, депутатом районної ради Анатолієм Чупруном оглянули стан виконання робіт на об’єкті.