ГУ ДПС у Черкаській області: протягом шести місяців платникам області відшкодовано 333 млн гривень

Дата: 23.07.2020 10:45

Головне управління ДПС у Черкаській області закликає платників ...

За інформацією Головного управління ДПС у Черкаській області протягом січня – червня 2020 року заявлено платниками Черкаської області до відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок платника 316,9 млн грн, з них 6,5 млн грн фізичними особами - підприємцями, що на 73,2 млн грн менше ніж за аналогічний період минулого року.

В цілому протягом січня – червня 2020 року 131 платник Черкаської області отримав бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму 333 млн грн, з них 2,7 млн грн належить фізичним особам – підприємцям – платникам ПДВ. Для порівняння, за аналогічний період 2019 року бюджетне відшкодування було отримано 131 суб’єктом господарювання на загальну суму 381,2 млн гривень.

За шість місяців 2020 року надходження ПДВ у співставних умовах в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 294 млн грн та склали 1 584,5 млн гривень.