Триває робота з реконструкції частини будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу

Дата: 23.07.2020 11:35

На  завершення реконструкції частини будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу (приміщення басейну з улаштуванням альтернативних джерел електроенергії) з районного бюджету  в 2020 році виділено  2 млн  456 тис.  769 грн. На даний час в спортивному комплексі  в душових кімнатах та прилеглих роздягальнях було проведено ряд  робіт, а саме: демонтовано сантехнічні  вузли, радіатори опалення, поштукатурені стіни, розширені дверні пройоми та  встановлені двері, а також улаштовані  перестінки  для душових, вентиляційних каналів,  сантехнічне обладнання. Стеля обшита гіпсокартоном та зашпакльована, проведено облицювання стін керамічною плиткою, забетоновано та вирівняно підлогу під улаштування плитки.

Якість виконаних робіт та дотримання термінів їх виконання постійно перебувають на контролі у голови райдержадміністрації Анатолія Писаренка. Станом на 23липня загальний обсяг робіт по об’єкту  виконано на 90% .