Покрокова інструкція для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю

Дата: 21.07.2020 12:45

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості - Часткове безробіття

Покрокова інструкція для роботодавців, які мають право

на допомогу по частковому безробіттю

1) Зверніться до центру зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для подання документів.

Це можна зробити впродовж 90 днів з моменту зупинки/скорочення діяльності.

2) Підготуйте документи:

- заяву в довільній формі. У ній зазначте належність до малого чи середнього бізнесу відповідно до ст. 55 Господарського кодексу України, а також копії документів, завірених в установленому порядку, щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за попередній календарний рік;

- засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням початку зупинення, скорочення діяльності;

- відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину (вкажіть прізвище, ім'я, по батькові працівника, номер ідентифікаційного коду (або серію та номер паспорту для осіб, які через релігійні переконання відмовилися від оформлення коду);

- довідку про сплату ЄВ за останні 6 місяців, що передують зупинці/скороченню діяльності.

3) Подайте документи в один із зручних для вас способів: через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості (оригінал), через пошту (оригінал), через email (сканкопії).

Електронні скриньки базових центрів зайнятості та філій Черкаського обласного центру зайнятості за посиланням: https://chk.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-filiy-oblasnogo-centru-zaynyatosti-ta-centriv-zaynyatosti-cherkaskoyi.

4) Перевірка документів центром зайнятості триває три робочих дні.

5) Рішення щодо надання допомоги ухвалюється обласним центром зайнятості упродовж трьох робочих днів.

6) Укладання договору

Упродовж трьох робочих днів з моменту позитивного рішення роботодавець та центр зайнятості укладають договір. Важливо! Якщо роботодавець надіслав сканкопії документів, то під час укладання договору він подає оригінали.

7) Переказ коштів роботодавцю

Щомісяця роботодавець передає центру зайнятості перелік осіб, у яких виникло право на допомогу. Центр зайнятості впродовж трьох робочих днів після одержання коштів на свій рахунок переказує їх роботодавцю.

8) Виплати працівникам

Здійснюються роботодавцем упродовж трьох робочих днів з моменту одержання коштів за окремою платіжною відомістю.

Телефони та електронні адреси базових центрів зайнятості та філій Черкаського обласного центру зайнятості:

Довідково: Відповіді на актуальні питання про отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати на сайті Черкаського обласного центру зайнятості або за телефонами 63-95-34 (відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості) та 2-33-82 (відділ надання соціальних послуг Чорнобаївської РДА).

За поданням Чорнобаївської

районої філії Черкаського обласного