Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 15.07.2020 16:29

Сьогодні, 15 липня 2020 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі - ТЕБ та НС). Засідання комісії проводив голова районної державної адміністрації Анатолій Писаренко.
На засіданні розглянуто питання продовження контролю за карантинними заходами.

За результатами планових обстежень ПЛР-тестами станом на 13.07. на території району зафіксовано три випадки респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом SARSoV-2 у жителів селища Чорнобай, сіл Великої Бурімки та Придніпровського. Наразі медиками проводиться відбір матеріалу для проведення ПЛР-обстежень контактних осіб.

На комісії розглянули звернення від районної спортивної громадської організації «Федерація футболу Чорнобаївського району» щодо можливості проведення Кубку Чорнобаївського району з футболу в умовах карантину та звернення щодо роботи закладів харчування у вечірній час. Головою комісії дано доручення по здійсненню контролю відповідними службами за роботою цих закладів та дотримання ними протиепідемічних заходів.

Для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом SARSoV-2, з урахуванням епідситуації,що склалася в районі, комісія ТЕБ та НС прийняла низку рішень, що викладені у протоколі.

Протокол 30