Фінансова допомога підприємцям Чорнобаївщини

Дата: 07.07.2020 09:21

Після ухвали Постанови КМУ від 03 червня 2020 № 453 фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами, можуть отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю на час карантину для себе, незалежно від того чи мають вони найманих працівників.

Однією з умов надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину відповідно Закону України «Про зайнятість населення» є сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення діяльності (абз. 3 частини 1 ст. 471).

Станом на 23 червня 2020 року до Чорнобаївської районної філії звернулось 72 фізичних осіб підприємців, 68 сформували і подали відповідні пакети документів для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Районний підприємець Володимир, який вже отримав допомогу по частковому безробіттю зазначив: Сьогодні підприємці потребують фінансової підтримки. Добре, що є можливість отримати від держави допомогу по частковому безробіттю. Фахівці районної філії йдуть назустріч кожному підприємцю, хто звертається з питаннями щодо отримання зазначеної допомоги.

Довідково: відповіді на актуальні питання про отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати на сайті Черкаського обласного центру зайнятості, сторінці Фейсбук Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості або за телефонами:

63-95-34 (відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості);

2-33-82 (відділ надання соціальних послуг Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості).

За поданням Чорнобаївської районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості