На Чорнобаївщині в черговий раз проводжали призовників

Дата: 06.07.2020 14:42

6 липня 2020 року вкотре на території Чорнобаївського районного військового комісаріату голова призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик та районний військовий комісар Володимир Філімонов зібрали юнаків для відправки до Збройних Сил України.

Після якісного відбору та медичних оглядів на строкову службу призивають чоловіків від 20 до 27 років. Відсьогодні свій конституційний обов’язок з оволодіння військовими навиками у військах Міністерства внутрішніх справ виконуватимуть юнаки : Арзумов Олександр з Васютинець, Тарасенко Андрій зі Старого Ковраю, Завада Дмитро та Гузь Владислав з Чорнобаю.

Фото без описуФото без опису

До призовників звернулась Валентина Стилик і побажала вдалої служби, наголосила, що служба в армії - це почесний обов'язок кожного громадянина України та школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги, а її вишкіл додасть сьогоднішнім призовникам мужності та сили. Подякувала батькам за виховання синів.

Згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» строковики проходитимуть службу винятково у місцях постійної дислокації військових підрозділів. Термін служби складає 18 місяців, а для тих, хто має вищу освіту – до року.

Бажаємо вам повернутися додому змужнілими і здоровими, де на вас чекатимуть батьки та рідні.