Про продовження виконання протиепідемічних заходів на території Чорнобаївського району

Дата: 04.07.2020 11:18

3 липня 2020 року члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вкотре зібрались в малій залі райдержадміністрації. Засідання комісії провів голова райдержадміністрації Анатолій Писаренко.

На засіданні розглянули питання про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом СОVID-19, та про доведення вимог Наказів ДСНС та МВС до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, які повинні проводити заходи з підготовки органів управління та сил цивільного захисту.

Поінформували членів комісії про епідемічну ситуацію в районі, про роботу дитячих садочків, про проведене ЗНО та підготовку до наступних запланованих, а також про проведення перевірок закладів торгівлі.

Голова райдержадміністрації наголосив на продовженні проведення спільних перевірок представниками поліції та районного управління Держпродспоживслужби закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринків, дотримання маскового режиму в громадському транспорті.

За результатами оцінки поточної епідемічної ситуації відновлено роботу кінотеатрів.

Рішення комісії викладені у протоколі засідання комісії.

Протокол 28