Дорогі чорнобаївці!

Дата: 28.06.2020 07:54

Державне свято – День Конституції України » Профспілка працівників ...

Дорогі чорнобаївці

Прийміть щирі вітання із Днем Конституції України – одним із найвизначніших державних свят.

Усі ми прагнемо жити на квітучій рідній землі, де кожен має можливість гідно працювати і відпочивати, в повній мірі застосовувати свої здібності. Усі ми хочемо сповна скористатися наданими Конституцією правами  на освіту, на медичне обслуговування, на пенсійне забезпечення. Але ми повинні пам’ятати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу Чорнобаївщину багатою, Україну могутньою, вільною і незалежною державою. Конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Всім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця та консолідація всіх здорових сил.

Я переконаний, що, спираючись на положення Конституції, виконавча гілка влади, органи місцевого самоврядування району, працюючи спільно з керівниками підприємств, організацій, установ, гідно витримають будь-які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю.

Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш край, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо всіх територіальних громад.

Голова районної

державної адміністрації                                     ПИСАРЕНКО Анатолій