“Електронна трудова книжка” онлайн

Дата: 24.06.2020 10:56

У Пенсійному фонді України запроваджено новий онлайн сервіс ...

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (http//:portal.pfu.gov.ua) є доступний для кожного дистанційний онлайн-сервіс -“Електронна трудова книжка”. У ній відображається інформація про всі трудові відносини працівника з 01 липня 2000 року, а в деяких випадках з 01 січня 1998 року за даними звітних відомостей роботодавця. Тепер кожен найманий працівник має можливість переглянути відомості про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески.

Застраховані особи та роботодавці також можуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених  кваліфікованим електронним підписом, через функцію “Надання скан-копій трудової книжки”.

Скан-копії повинні відповідати наступним технічним вимогам:

• скан-копія повинна бути кольорова;
  • необхідно зробити скан-копії всіх заповнених сторінок трудової книжки у хронологічному порядку;
  • скан-копії мають бути чіткі та відображати всі реквізіти документа (назва документа, серійний номер, дата видачі, печатки, підписи, ПІБ власника) та безпосередньо самі записи (рекомендована роздільна здатність при скануванні -300 dpi);
  • формат зображення має бути jpg. або pdf.;
  • розмір кожного файлу не має перевищувати 1 Мб.

Додатково: паперова трудова книжка повинна бути оформлена відповідно вимогам Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників від 29.07.1993 № 58.

Начальник Чорнобаївського відділу

обслуговування громадян головного

управління Пенсійного фонду України

в Черкаській області                                                                                       Н.Грицай