Шановні колеги, працівники державної служби!

Дата: 23.06.2020 08:21

Вітання голови районної державної адміністрації Анатолія Калашника ...

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державного службовця!

Ваша щоденна праця  потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Саме до Вас як до представників держави на місцях звертаються  жителі району по вирішенню різних питань, а в першу чергу – соціально важливих. Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

Хотілося б сказати слова подяки всім державним службовцям, які з віддачею працюють на користь Чорнобаївського району. Бажаю вам і  надалі творити добро своєю повсякденною працею, мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом! Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям.

Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

Голова Чорнобаївської районної

Анатолій Писаренко