Призовники Чорнобаївщини поповнюють лави Збройних Сил України

Дата: 22.06.2020 11:45

22 червня  відбулася чергова відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть Фатімов Богдан з с.Привітне,  Скрипник Сергій з с.Тимченок, Гусак В’ячеслав з с.Богодухівка, Жицький Артем з смт Чорнобай, Бойко Максим з с.Вереміївка та Орленко Михайло з с.Красенівка.

Фото без описуФото без опису

Перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик звернулася до майбутніх захисників віршованими рядками В. Симоненка : «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину..» та зазначила , - Що відповідно до 65 статті Конституції України Захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина.

Валентина Стилик подякувала юнакам за їх громадянську свідомість та побажала, - Міцного здоров’я, успіхів у службі,  з відповідальністю поставитися до свого майбутнього, повернутися фізично загартованими, зрілими, самостійними людьми.  А також зазначила, що  в районні прийнятата діє цільова програма  надання матеріальної підтримки Чорнобаївському РВК при проведенні призову та надання одноразової матеріальної допомоги особам, які зараховані на військову службу за контрактом та призвані на строкову військову службу на 2017-2021 роки, якою передбачено виплату усім призовникам одноразової  матеріальної допомоги у розмірі 10 тис. грн.

Фото без описуФото без опису

Цього ж дня призовники відбули на обласний збірний пункт у м. Черкаси.