Військова служба за контрактом в Збройних силах України

Дата: 18.06.2020 12:36

Військова служба за контрактом у Збройних силах України ...

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

На військову службу за контрактом в ЗСУ можуть бути розглянуті чоловіки від 18 до 50 років (до 60 як виключення за згодою командира частини) та жінки від 18 до 45 років.

Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ, перевага надається військовим частинам бойового складу Західного оперативного командування.

Беручи до уваги характер та особливості проходження служби у ЗСУ військовослужбовцям надається окремий, специфічний статус.

Статус військовослужбовців – це їх правове становище, а саме набір прав і свобод у поєднанні із обов'язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами України та гарантуються головним законом держави - Конституцією України.

1 березня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №704, згідно якої одноразова грошова виплата особам, що вперше уклали контракт, сягає до 17000 гривень!

Чому саме у Чорнобаївському РВК слід укласти контракт?

1. При укладанні контракту в нашому регіоні ми формуємо  Вашу особову справу військовослужбовця за контрактом, сприяємо в проходженні медичної комісії.
  2. Крім того, після підписання контракту, місцева влада району виплачує вам одноразовий бонус у розмірі 10 000 грн.
  3. Тільки фахівці Чорнобаївського РВК постійно і особисто надають правову, дорадчу та консультаційну допомогу від моменту підписання контракту, включаючи проходження контрактної служби.

ЗАРПЛАТА КОНТРАКТНИКА 2020 (ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ)

ВІД 11 355 ГРИВЕНЬ

• стрілець – 11 355 грн;
  • водій – 11 435 грн;
  • радіотелеграфіст – 11 498 грн;
  • старший стрілець – 11 304 грн;
  • командир відділення – 11 970 грн;
  • командир взводу – 12 635 грн;
  • командир роти – 14 630 грн;
  • командир батальйону – 17 290 грн;
  • командир бригади – 21 280 грн.

(матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань)

У ході просування по службі підвищення грошового забезпечення гарантовано!

Під час особливого періоду державою гарантується збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за попереднім місцем праці у зв’язку з укладанням контракту ЗСУ.

Додаткова щомісячна грошова винагорода за участь в ООС:

• на першій лінії  оборони — 15 000 грн,
  • на 2-й, 3-й лініях оборони — 7 500 грн.

Додаткові стимули військової служби

1. Кар’єрне зростання.
  2. Участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки.
  3. Можливість безкоштовного вивчення іноземної мови (особам, які перебувають в резерві для просування по службі).
  4. Надання статусу учасника бойових дій після участі в ООС.
  5. Виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців (учасників ООС) та членів їх сімей.