Чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

Дата: 11.06.2020 13:05

11 червня 2020 року  Анатолій Писаренко голова Чорнобаївської районної державної адміністрації  провів чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На  засіданні розглянуто важливі питання пов’язані із захистом майнових прав дітей та правом дітей на виховання у сімї.

Зокрема, одноголосними рішеннями членів комісії надані дозволи батькові на дарування 3-х кімнатної квартири, а матері дитини  на прийняття в дар на імя малолітньої дитини та дозвіл на продаж квартири користувачами якої є та залишаться малолітні діти.

Після тривалого обговорення, заслуховування думок членів комісії, представників органу опіки та піклування,  правоохоронних органів та самої заявниці комісія надала шанс матері звернутися до суду з висновком щодо доцільності поновлення її у батьківських правах.

Орган опіки та піклування має сподівання, що мати належним чином буде виконувати у подальшому батьківські обов’язки, а діти отримають довгоочікувану материнську турботу