В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВВЕДЕНО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ДЛЯ ВЕЛИКОВАГОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ПЕРІОД ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР ПОВІТРЯ

Дата: 09.06.2020 10:50

В Черкаській області введено обмеження руху для великовагових ...

Увага!

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що в області введено обмеження руху для великовагових транспортних засобів на період високих температур повітря

За умов підвищення температури повітря понад +28° С, діють тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту автошляхами загального користування державного значення.

Службою автомобільних доріг у Черкаській області, на період підвищення температури повітря понад +28°C вводиться тимчасове обмеження руху великовагових та великогабаритних транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 24 тонни та навантаження на вісь більше 7 тонн, з 10 до 22 години такими автомобільним дорогам Чорнобаївського району Черкаської області:

Т-24-17 /Н-08/ – Чорнобай – Хрестителеве – Оржиця – Лубни,

Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через Кременчук) – Маріуполь.

Більше інформації, можна отримати на сайті Служби автомобільних доріг у Черкаській області за посиланням: https://cutt.ly/7yM9qKU