Чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 25.05.2020 13:26

22 травня 2020 року голова Чорнобаївської районної державної адміністрації Анатолій Писаренко провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія розглянула чотири питання. Члени комісії  обговорили  питання про продовження карантину до 22 червня з пом’якшувальними заходами та про відновлення роботи дитячих садочків в районі з дотриманням санітарно-епідемічних вимог, враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусомSАRS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Анатолій Писаренко зауважив, що роботу дошкільних закладів  буде відновлено  після проведення ряду підготовчих заходів  по дотриманню всіх визначених умовами карантину санітарних норм,зокрема  в кожен заклад будуть придбані безконтактні термометри , бактерицидні лампи, антисептики та паперові рушники,дезинсектори, всі працівники здадуть матеріал на бак посіви та ін.

Про розгляд інших питань та рішення комісії викладено у протоколі засідання комісії.

Протокол №23