Район відвідав перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Ляшов

Дата: 22.05.2020 22:01

21 травня 2020 року з робочим візитом відвідав  Чорнобаївщину   перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Ляшов.   На робочій нараді Дмитро Олександрович з головою райдержадміністрації Анатолієм Писаренком за участі депутатів обласної ради, районної ради,керівників сільськогосподарських підприємств, керівників закладів соціальної сфери обговорили можливості спільного вирішення проблемних питань  в районі.

Фото без описуФото без опису

Також перший заступник голови обласної державної адміністрації зустрівся з гордістю Чорнобаївщини – олімпійським чемпіоном Андрієм Івановичем Хімічем, відвідав спортивний комплекс, оглянув масштаби проведених ремонтних робіт.

Фото без описуФото без описуФото без опису

В ході робочого візиту  Дмитро Ляшов  ознайомився з використанням сучасних технологій на фермі  СТОВ «Агроко» в смт Чорнобай -де дояться 700 корів, які знаходяться на безприв’язному утриманні в реконструйованих   корівниках .

Фото без описуФото без опису

Відвідав у с. Васютинці  СТОВ « Дніпро» - де займаються вирощуванням та           зберіганням овочів.