Медичні заклади Чорнобаївщини отримали волонтерську допомогу

Дата: 20.05.2020 16:44

19 травня 2020 року на Чорнобаївщину завітали волонтери: Олександр Дзюбенко - начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, Олександр Халамейдик –волонтер Черкащини, учасник АТО, Микола Бас - директор Золотоніського лісгоспу та передали комплекти одягу протиепідемічного (для біозахисту) і безконтактні термометри

Фото без описуФото без описуФото без опису

В період епідемії для них дуже важливо підтримувати медиків, тому сьогодні вони на Чорнобаївщині.

Керівники медичних установ комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради», комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської районної ради, Лівобережної станції швидкої медичної допомоги – філії Комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» подякували за волонтерську допомогу та небайдужість до медичних працівників.