Онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» презентує освітній серіал з пошуку роботи

Дата: 17.05.2020 11:12

Міністерство цифрової трансформації на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України запустило онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта», яка доступна за посиланням – osvita.diia.gov.ua.

Це саме той ресурс, де можна вільно та безпечно використовувати цифрові технології для самоосвіти та професійного розвитку.

Зручний інтерфейс дозволяє знайти потрібну інформацію школярам, підліткам, батькам, вчителям, держслужбовцям. Головна родзинка платформи – освітні відеосеріали. Так-так, саме серіали.

Пропонуємо увазі клієнтів служби зайнятості освітній серіал «Сучасне резюме і пошук роботи онлайн», який складається з 11 серій. Це чесна розмова про працевлаштування, про те, як не втратити мотивацію, про вік і досвід. І що, зрештою, робити, аби бажана робота таки знайшлася. Більш детально тут: https://osvita.diia.gov.ua/courses/employment

Та це далеко не все. Онлайн-платформа, без сумніву, здивує вас кількістю цікавої інформації: що таке базові цифрові навички, як стати блогером, як вберегтися від кібербулінгу,  як оплати комунальні послуги онлайн, що таке цифрові гроші?  Шукайте все це та навіть більше на платформі «Дія. Цифрова освіта».

Розробники обіцяють впродовж року поповнювати відеоконтент не менш оригінальними навчальними матеріалами.