Запрошуємо дітей пільгових категорій на літній відпочинок до табору «Фортеця-Тур»

Дата: 18.05.2020 16:24

Літні дитячі табори: які, коли і за скільки - Львівська Поштa

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Фортеця - Тур», який розташований в мальовничому куточку смт. Сергіївка запрошує дітей весело та цікаво провести літні канікули.

Сергіївка - курортне селище, що розкинулося на узбережжі Шаболатського лиману, в Білгород-Дністровському районі Одеської області. Вузька піщана коса, яка використовується як пляж, відокремлює його від Чорного моря.

В програмі заїзду спортивні змагання, конкурси, туристичні походи, інтелектуальні турніри, традиційні вогнища, яскраві карнавали, веселі концерти, дискотеки, танцювальні вечори.

Дата заїзду: 09.08.2020 – 29.08.2020

Порядок надання путівок для оздоровлення та відпочинку:

Безоплатні путівки надаються: дітям - сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям - інвалідам, дітям, один з батьків яких загинув у районі проведення АТО, дітям із малозабезпечених сімей та дітям з багатодітних сімей.

Талановитим та обдарованим дітям - переможцям олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, дітям працівників АПК, лідерам учнівського самоврядування надаються путівки з частковою доплатою в розмірі 20 % від вартості путівки, що становить 1916,40 грн.

З питань отримання путівок звертатись у відділ культури, молоді та спорту Чорнобаївської районної державної адміністрації за адресою:

смт. Чорнобай вул. Центральна, 156.  Телефон: 2-24-38.

Прийом заяв та документів для направлення на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення розпочато.