Коротко про ситуацію в області

Дата: 17.05.2020 14:03

Нет описания фото.

На сьогодні 372 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом. За вихідні - 22 нових випадки: учора +13, сьогодні +9:

м. Черкаси - 9
Маньківський р-н - 1
Звенигородський-1
Корсунь-Шевченківський р-н-7
Городищенський р-н-2
Монастирищенський - 1
Чорнобаївський - 1

Одужали із початку карантину 266 осіб.

Отже, станом на 17 травня на лікуванні перебувать 90 осіб, з них на стаціонарному - 19. Решта - на амбулаторному лікуванні. 10 пацієнтів у тяжкому стані. Летальних випадків в області -16.

За добу обласний лабораторний центр провів 228 ПЛР-тестувань. Всього із початку карантину - 10 512 досліджень.

????Кого ми зараз тестуємо?

Як і раніше, цільові групи: ті, хто приїхав з-за кордону, хворі на грип та пневмонію, контактні особи. Проходять тестування медики.

??Зараз обов’язкове тестування для тих, хто направляється на планове лікування в закладах охорони здоров‘я.

Обов’язково тестуємо на амбулаторному та стаціонарному рівнях усіх осіб, які звертаються за медичною допомогою з ознаками коронавірусної хвороби. Розширюємо тестування працівникам Національної поліції, Національної гвардії, працівникам продовольчих супермаркетів, соціальним працівникам.

Чекаємо на підписання МОЗом наказу про запровадження ІФА-тестування, яке показує рівень антитіл в організмі людини.

Так, випадків інфікування на Черкащині порівняно небагато. Але не забувайте, що маємо таку статистистику в тому числі і завдяки карантину. Тому не нехтуйте засобами захисту.

Низку обмежень вже зняли, Черкаська ОДА подала також пропозицію до Уряду щодо запуску внутрішньообласного громадського транспорту. Сподіваємося, що епідситуація в області буде лише покращуватися.