Обговорили питання роботи ринку

Дата: 16.05.2020 14:27

Голова Чорнобаївської районної державної адміністрації Анатолій Писаренко 15 травня 2020 року провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії активно обговорювали питання щодо відновлення роботи КП «Чорнобайринок». Основна вимога – це забезпечення санітарно-епідемічних заходів безпеки .

Анатолій Писаренко поцікавився чи може забезпечити керівництво КП «Чорнобайринок» повне виконання протиепідемічних заходів в умовах роботи ринку, чи достатньо обладнаний павільйон захисними екранами, дизенфікуючими засобами, чи є можливість контролювати відвідувачів ринку,  скільки подано від продавців заявок на продаж м’ясної та молочної продукції.

Зауважив, що відкриваючи роботу ринку слід розуміти відповідальність за безпеку відвідувачів, щоб не спричинити спалаху  захворювання коронавірусною хворобою в районі.

Рішення комісії викладено  у протоколі засідання комісії

Протокол №22