Припинення газопостачання на час проведення ремонтних робіт

Дата: 12.05.2020 09:27

Увага! Припинення газопостачання!... - Лохвицька міська рада ...

Золотоніське ЛВУМГ ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», згідно «Кодексу газотранспортної системи» повідомляє, що з 08.00  до 17.00 20.05.2020 відбудеться планова зупинка ГРС Чорнобай з повним припиненням газопостачання з даних ГРС на час проведення ремонтних робіт.

Золотоніське відділення АТ «Черкасигаз» просить населення та підприємства повністю припинити споживання природного газу для будь-яких потреб терміном на 9 годин.

В разі відбору газу з мереж на будь-які потреби відбудеться падіння тиску, а згодом і повна відсутність природного газу в системі газопостачання, що як наслідок призведе до тривалого, технологічно складного та дороговартісного відновлення роботи газопроводів та газового обладнання па них. Наголошуємо, що на час виконання згаданих робіт газ в мережах буде присутній, але його кількість буде обмеженою, що не дозволить його використання. Тому, виходячи з зазначеного просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, припинити споживання газу та спільними зусиллями не допустити аварійної ситуації на газових мережах.

До ГРС Чорнобай відносяться наступні села:

смт. Чорнобай

с. Савківка