Вшанували світлу пам'ять загинувших у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2020 12:22

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства, в ній загинуло до 85 мільйонів людей.

Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів.

Фото без описуДень перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Фото без описуВшановуючи світлу пам'ять всіх чорнобаївців та українців, хто став жертвами Другої світової війни,  керівництво районної державної адміністрації,селищної ради,ветеранської організації поклали квіти та схилили голови в хвилині скорботи біля Вічного вогню та Обеліска Слави.

Ми повинні пам’ятати, що найважливішим підсумком цієї війни є вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.

Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.