Продовжено карантин із запровадженням послаблюючих заходів

Дата: 08.05.2020 15:11

Протокол засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС ...

Перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації Валентина Стилик 08 травня 2020 року провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обговорили виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343, згідно якої  вносено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».

Постановою продовжено до 22 травня 2020 року на усій території України карантин, одночасно починаючи з 11 травня 2020 року запроваджуються заходи з послаблення карантину.

Завідувач Районного лабораторного відділення державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» Іван Коренюк поінформував про стабільну ситуацію в районі.

Валентина Стилик наголосила, що лише використовуючи засоби індивідуального захисту та дотримуючисьвідповідних санітарних та протиепідемічних заходівможна убезпечитись від поширення вірусної інфекції COVID – 19.

Прийняті рішення комісії висвітлено у протоколі засідання комісії.

Протокол №21