Ніхто не забутий, ніщо не забуто: напередодні 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітали учасників бойових дій

Дата: 08.05.2020 13:57

Напередодні Дня пам'яті та примирення і ювілейної річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  керівництво Чорнобаївської РДА та представники місцевого самоврядування  відвідали усіх учасників Другої світової війни, що проживають в районі.

Фото без опису - Ветерани прожили гідне життя, пройшли важкі випробування – хтось воював на фронті чи в партизанських загонах, хтось тяжко працював у тилу, багатьох ще підлітками було вивезено на роботи в Німеччину. А скільки випробувань лягло на їхні плечі у повоєнні роки відбудови. Ми маємо пам’ятати про це все і всіляко їм допомагати, - зазначив голова Чорнобаївської РДА Анатолій Писаренко.

Фото без описуПам’ятну медаль «За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом» було вручено людям, які тримали в руках зброю й наближали перемогу над нацизмом: жителям Чорнобаю Захарову Володимиру Петровичу, Кривуненку Семену Антоновичу, Камер Харитині Степанівні, Кущу Павлу Васильовичу, Савківки – Чигрин Варварі Антонівні, Богодухівки – Шишці Ніні Іванівні, Хрестителевого – Соломці Євдокії Миколаївні, Лящівки  – Купчину Андрію Васильовичу, Новоселиці – Симоненку Андрію Івановичу, Тимченків  – Калюніній Марії Степанівні, Великих Канівців  – Войтюк Марії Дем’янівні.

Фото без описуОкрім цього,  керівництво РДА   зі словами вдячності відвідали жителів: Чорнобаю Кривошею Варвару Федорівну,  Богодухівки –  Живогляда Леоніда Євтуховича, який перебуває у відділенні терцентру, Хрестителевого –  Руденка Володимира Кузьмовича, Мохнача – Лазірську Ганну Харитонівну, Першотравневого – Душейка Григорія Мусійовича, Васютинців – Батюка Миколу Яковича, Вергай Марію Симонівну, Лихоліт – Лесечка Луку Аврамовича, Ірклієва – Ладиженця Леоніда Матвійовича, Любчич Марію Семенівну, Загородища –  Коваленко Тамару  Борисівну, Червоногірки –  Старосилу Івану Дмитровича, Крутьків – Душку Марію Григорівну.

Фото без описуКожного ветерана було вислухано, почуто та вручено продуктові набори, що були сформовані за підтримки місцевих виробників.

Фото без описуЧорнобаївська районна державна адміністрація та районна рада висловлюють щиру вдячність підприємствам району за спонсорську допомогу.  Зокрема, СТОВ «Україна» (керівник  Рябець А.І.), СТОВ «Лящівка» (керівник Гомон  Н.М.), СТОВ «Маяк» (керівник Лихошерст С.В.), ПСП «Нива» (керівник Гонтар В.О.), ПП  «Імперіал плюс» (керівник Панов А.В.), ПП  «Віктор і К» (керівник Король В.М.), ТОВ «Чорнобайм’ясо» (керівник Танчик О.Л.), ТОВ «Бурімка Хутір Канівці» (керівник Трущенко Л.А.), ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» (керівник Піддубний С.Г.).

Фото без описуЗавдяки їм ветерани отримали свіжу рибу і м'ясо, макарони, крупи, цукор, олію, мед,згущене молоко та інші продукти від місцевих виробників.