Дорогі учасники Другої світової війни, жителі району!

Дата: 07.05.2020 17:16

Аналіз законопроектів 10.05: Про святкування Дня перемоги над ...

Уже кілька років поспіль ми разом з усією європейською спільнотою відзначаємо День пам'яті та примирення та річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цьогоріч від цієї події нас віддаляє вже 75 років. Та пам'ять про минулу війну, її сувора правда залишаються з нами, як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав за Перемогу найдорожче.

Дорогою ціною дісталася перемога українському народові. Та ніколи не згасне пам’ять про тих, кому довелося пройти випробування війною, хто поневірявся в фашистській неволі, хто вірно чекав і надіявся,  наближаючи цим Перемогу.

Наш обов’язок сьогодні – висловити повагу усім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих  у роки війни, посилити турботу про ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.

Нехай Велика Перемога наповнює всіх нас упевненістю в могутність нашої держави, бажанням працювати і перемагати, усіма своїми справами утверджувати мир та гармонію на власній землі.

Міцного здоров’я, щастя та добробуту Вам і Вашим родинам!

Голова районної державної

адміністрації                                                          Анатолій Писаренко