Шановні чорнобаївці! Прийміть найщиріші вітання зі святом праці – з Першотравнем!

Дата: 30.04.2020 12:39

Це свято  – добра нагода вшанувати людину-трудівника, чиїм розумом і руками створюються матеріальний достаток та духовне багатство. Адже людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Із Чорнобаївщини вийшов не один Герой України. А на державному рівні за вагомі досягнення відзначені працівники усіх галузей, це і заслужені працівники сільського господарства, заслужені енергетик, юрист, працівники сфери послуг, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, заслужені вчителі та лікарі.

Та сьогодні ми пишаємося кожним жителем Чорнобаївського району, завдяки якому наш край розвивається. Тож хочу висловити щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо рідного краю та країни, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати плани та починання.

Нехай разом із теплом перших по-справжньому сонячних днів прийдуть сили та енергія для нових звершень, а щоденна праця приносить тільки радість і моральне задоволення.

Зі святом!

Голова Чорнобаївської районної