На Черкащині триває «Велике будівництво»

Дата: 21.04.2020 12:31

На виконання програми "Велике будівництво" на Житомирщині збудують ...

Із використанням посилених засобів захисту, але Велике будівництво на Черкащині триває. Про це інформує голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

На сьогодні активно ведуться роботи:
на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь – реконструюється 11,6 км автодороги обходу міста Золотоноша, на трьох ділянках автодороги Н-01 Київ-Знам’янка у Городищенському та Смілянському районах проводяться роботи з поточного середнього ремонту. Загальна протяжність – 35,8 км.
поточний середній ремонт продовжують на автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук у селах Мошни та Софіївка Черкаського району. Тут буде відремонтовано 10 км автодороги;
тривають роботи з поточного середнього ремонту і на автодорозі М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі;
 поточний середній ремонт покриття виконують на шляху Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань у селі Гусакове Звенигородського району.

– Ця дорога була побудовано ще у 80-х роках минулого століття. І з того часу ремонт не проводився. Цього ж року нарешті відремонтують 7 км автошляху. Гарантія якості – 5 років. Якщо ж виявимо дефекти – підрядник їх усуватиме за власний рахунок. Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям, тимчасові карантинні заходи завершаться у травні. І все заплановане реалізуємо вчасно, – інформує Роман Боднар.