Сільські амбулаторії Чорнобаївщини отримали автомобілі «Renault Duster»

Дата: 17.04.2020 11:36

17 квітня 2020 року Народний депутат України Олег Арсенюк та голова Чорнобаївської районної державної адміністрації Анатолій Писаренко передали ключі від автомобілів «Renault Duster» завідувачам сільських лікарських амбулаторій.

Очільник Чорнобаївського району Анатолій Писаренко зауважив, що з 2018 року триває реформування первинної ланки медицини, яка потребує значного поліпшення як матеріально-технічної бази закладів так і умов праці персоналу. Автомобілі придбані за рахунок коштів державної субвенції, спрямованої на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

Автомобіль для амбулаторії – це ще один крок наближення медицини до людей, адже сімейний лікар матиме можливість оперативно здійснювати виїзди до пацієнтів. Відтак поетапно та змістовно підвищується якість медицини у сільській місцевості.

І от сьогодні дякуючи Народному депутату України ОлегуАрсенюку перші чотири   амбулаторії сіл Велика Бурімка, Лукашівка, Васютинці і Крутьки  отримали  нові автомобілі Renault Duster.