Дорогі чорнобаївці!

Дата: 17.04.2020 10:46

Привітання міського голови з Великоднем

Із великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. Цей день сповнює нас світлою радістю, спокоєм та вірою.

У цей весняний день, який символізує чудесне воскресіння, пробудження сплячого світу і його розквіт із новими силами, ми відчуваємо   свою причетність до великої таємниці життя. Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть подолані!

Нехай же звісточка про воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але й справами любові та милосердя.

Хай щира молитва об’єднає усіх нас, додасть мудрості, сил і наснаги. Вірю,  що ця єдність, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде і надалі згуртовувати нас у нашій великій спільній справі – будівництві кращої долі для майбутніх поколінь.

Тож у ці святкові дні бажаю вам родинного щастя, міцного здоров’я, довгих років земного життя, нових успіхів і здобутків у служінні Богові та Батьківщині.

Сердечно зичу всім Великодньої радості, миру, щастя і добробуту. Нехай Божа підтримка, благословіння, милосердя та благодать завжди будуть з Вами та Вашими близькими.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!