Звернення до жителів Чорнобаївського району!

Дата: 14.04.2020 15:29

Дорогі чорнобаївці!

19 квітня ми будемо відзначати одне з найбільших християнських свят — Великдень.

Усі, хто вірить у силу Воскресіння Господнього, мають традицію: у цей великий день іти до церкви та освячувати паску. Втім, цей рік, який приніс світові пандемію коронавірусної хвороби, вносить корективи у всі сфери життя.

Щодня кількість хворих на коронавірусну інфекцію зростає. І зібрання людей на Великодні свята – прямий шлях захворіти самому й заразити близьких. Тому цього року ми закликаємо всіх вірян утриматися від походу до храму. Адже на сьогодні є всі умови, аби дотриматися християнських звичаїв вдома.

Представниками різних конфесій Черкащини досягнуто домовленостей вести службу в храмах без прихожан. Богослужіння проходитимуть у режимі відеотрансляції по телебаченню та по Інтернету. Священнослужителі Черкащини освятять паски на місцях виробництва ще до їхнього продажу, тож у магазинах можна буде купити вже освячену паску. Крім того, освятити великодній кошик можна буде вдома самостійно.

Окремо звертаємося до священнослужителів із проханням не порушувати карантин та суворо дотримуватися правил. Саме від Вас у цьому випадку залежить здоров’я ваших прихожан!

Тож залишаймося на Великдень вдома, щоб вберегти родину. Це надважлива міра, яка збереже ваші життя!