Черкащани можуть придбати маски та дезінфектори у комунальних аптеках

Дата: 03.04.2020 09:37

Захисні маски, пошиті місцевими виробниками Черкащини, можна придбати в аптеках мережі комунального підприємства обласної ради «Фармація». Тут же пропонують і дезінфектори для рук власного виробництва, на виготовлення яких КП має ліцензію.

З початку карантину фахівці комунального підприємства включилися в роботу із забезпечення власних аптек найзатребуванішими засобами захисту – масками та дезінфекторами. За цей час їм вдалося налагодити співпрацю з підприємцями Черкащини, які перепрофілювалися на пошив масок.

Загалом натепер «Фармація» співпрацює з трьома виробниками. Щодень вони надають до 3 тисячі масок, які розподіляють аптеками мережі.

– До нинішнього тижня ми співпрацювали з двома виробниками, які перепрофілювалися на виробництво масок, – розповідає директорка підприємства Валентина Ніколенко. – Вони надавали по тисячі масок щодня. З цього тижня до переліку додався ще один виробник. Тож тепер маємо три тисячі відшитих масок, які реалізуємо в нашій мережі аптек. Зараз, між тим, спостерігаємо легкий спад на придбання таких засобів захисту. У райони підвозимо маски щотижня, відслідковуємо потребу і намагаємося забезпечити за можливості.

Аптеки «Фармації» є в 14 районах області, ще 14 закладів діють в обласному центрі.