ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ РАЙОННОї ФІЛІЇ ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Дата: 25.03.2020 12:52

З 18 березня ми працюємо, обслуговуючи клієнтів без особистого контакту! Якщо дата Вашого планового відвідування з 18 березня по 3 квітня, тобто у період карантину, залишайтеся вдома! Ваш кар'єрний радник зателефонує і прийом буде проведено дистанційно - в телефонному режимі! ТОМУ, БУДЬ ЛАСКА, ВІДПОВІДАЙТЕ НА ДЗВІНКИ! Якщо ж Ви змінили контактні дані, маєте додаткові питання до кар'єрного радника, не одразу відповіли на дзвінок - ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО ФАХІВЦЯ у день запланованого відвідування!

За пропуск дати відвідування, що була призначена до запровадження періоду карантину, санкцій застосовуватись не буде. Особистий прийом буде відновлено після завершення періоду карантинину!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Контактний телефон зазначено в кожного на талоні відвідування (047-39) 2-33-82 або  пишіть на електронну адресу 2364@ckocz.gov.ua

Чорнобаївська районна філія

Черкаського обласного