Чорнобаївська районна державна адміністрація повідомляє

Дата: 23.03.2020 19:18

Чорнобаївська районна державна адміністрація повідомляє, що станом на 17.00 23.03.2020 року випадків захворювання на коронавірус 2019-nСоV на території району не зафіксовано.

Особи з підозрою на захворювання даним вірусом в КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня ЧРР» відсутні.

На даний час на оснащенні в КНП «Чорнобаївська БПЛ» є 11 концентраторів кисню, 5 апаратів штучної вентиляції легень.

На сьогодні КНП «Чорнобаївська БПЛ» забезпечена ургентним запасом медикаментів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Для потреб лікарні  централізовано отримано:

Пульсоксиметр - 1 шт.

Дихальний апарат - 1 шт.

Насос інфузійний - 1 шт.

Маска медична - 2500 шт.

За бюджетні кошти в лютому 2020 р закуплено лікарських засобів на суму 22 тис. 403,02. грн:

Азитроміцин - 30 уп.

Дексаметазон - 5 уп.

Лефлоксацин - 25 фл.

Медоклав - 30 уп.

Натрія-хлорид - 100 фл.

Преднізолон - 20 уп.

За  час карантинних заходів  закуплено лікарських засобів ще на суму 34 тис. грн:

КНП «Чорнобаївський центр ПМСД» в кожному закладі для термометрії має ртутні термометри, безконтактні термометри є в 7 амбулаторіях і має 1 ФАП.

В усіх закладах є необхідні медикаменти для невідкладної допомоги. Препаратом «Таміфлю» забезпечена Чорнобаївська АПМСД та ФАП с. Степове. В 7 амбулаторіях є пульсоксиметри та на 2-х ФАПах.

КНП «Чорнобаївський ЦПМСД ЧРР» централізовано отримано:

• 2500 медичних масок за централізовані кошти;
  • 1000 пар рукавичок;
  • 90 флаконів спирту (септил 96%);
  • 36 одноразових халатів.

Замовлено для потреб:

• 50 захисних протиепідемічних костюмів (багаторазового використання);
  • 100 комплектів протиепідемічних костюмів (одноразового використання);
  • 500 медичних масок;
  • 1000 респіраторів (одноразові) .

На заходи по боротьбі з коронавірусом, придбання медичних засобів та препаратів з районного бюджету передбачено 1 млн. 41 тис. грн. Використано 297,5 тис. грн. Інші джерела надходження (субвенція з обласного бюджету) передбачено 325 тис. грн..

Розроблено графік підвезення медичного персоналу до лікувальних закладів району по 5 маршрутах. Підвезення розпочато з 19.03.2020 року.

Працівниками  районного відділення ГУНПУ в Черкаській області станом на 20.03.2020 року складено 4 протоколи про виявлені порушення в закладах торгівлі. Протягом 21-22.03.2020 складено 2 протоколи.

Селищною та сільськими радами проводиться облік громадян, які прибули з інших країн та здійснюється постійний контроль за режимом самоізоляції громадян, що прибули з інфекційно-небезпечних територій.

На сьогодні обліковано 89 осіб.