Увага нерест!

Дата: 23.03.2020 11:08

Вже з минулого тижня діє нерестова заборона вилову водних біоресурсів.

Черкаською облдержадміністрацією та Чорнобаївською райдержадміністрацією прийнято розпорядження про     проведення   у  водних   акваторіях  району  з  18.03.2020 по 09.06.2020  двомісячника  з охорони риби, інших водних живих ресурсів  у період нересту.

На  період  нересту  забороняється промисловий  вилов  риби, за   винятком науково-дослідного та науково-промислового, які проводяться за спеціальним дозволом.

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство  однією поплавковою

або донною вудкою із одним гачком і спінінгом.

Рибалити можна в світлий час доби з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях.

Встановлено добову норму вилову- три кілограми.

Заборонено пересування на водоймах  плавучих засобів (човнів, плотів та ін), проведення підводного полювання та організація спортивних змагань з рибальства.

Будуть проводитись рейди для виявлення випадків порушення вимог  прородоохоронного законодавства та виявлення   випадків незаконного  придбання   та   реалізації   риби, ікри та продуктів їх переробки без наявності документів, що засвідчують законність їх придбання.

Чорнобаївська  районна державна адміністрація просить кожного громадянина свідомо прийняти участь у заходах по збереженню рибних запасів в нерестовий період і своєчасно повідомляти про варварське знищення водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову, електроструму, вибухівок в органи рибоохорони  та  поліцію.