Повідомлення про проведення громадських слухань з питання затвердження детального плану території земельної ділянки яка знаходиться в адміністративних межах Жовнинської сільської ради

Дата: 27.02.2020 15:51

ТОВ «Жовнинське» має намір побудувати на земельній ділянці, орієнтовною площею 0,5га, причал та споруди для зберігання плавзасобів та робочого інвентарю.

Територія, яка проектується, знаходиться в адміністративних межах населеного пункту с. Жовнине, Чорнобаївського району, Черкаської області Відповідно до довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями категорія земель ділянок проектування – землі водного фонду – 0,5 га.

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з цього питання проводиться протягом місяця з дати подачі цього повідомлення в місцеві засоби масової інформації Чорнобаївською РДА за адресою: вул. Центральна, 152, смт. Чорнобай, Черкаська область, тел. (4739) 2-35-75.