В Чорнобаї 10 березня вшанували видатного українця, талановитого митця Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 11.03.2020 09:02

В Чорнобаї 10 березня     вшанували  видатного українця, талановитого митця Тараса Григоровича Шевченка.

Захід розпочався виступом ансамблю бандуристів, зачарувавши присутніх милозвучністю бандури та співом вихованців школи мистецтв.

Ведучі – працівники районної бібліотеки - Алла Кулик та Вікторія Бреус нагадали про нелегке життя Тараса,спробували показати його як звичайну людину, яка колись так само кохала і зраджувала, боялась і ненавиділа, і в той же час, через мистецтво передавала своє ставлення до тогочасних подій, вчила і виховувала.

Його творчість стала духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

Під час заходу звучали мелодії «Листок до альбому», «Реве та стогне Дніпр широкий»,«Ліричний твір» та пісні «Летить галка через балку», «Якби мені мамо намисто», «Пісня про Кобзаря».

Чорнобаївщина свято шанує і зберігає пам’ять про Великого Кобзаря.

І став для нас Шевченко заповітом

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом.

Живе й святе Шевченківське імя!