22 лютого 2020 року в Києві пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо " Київська весна"

Дата: 02.03.2020 12:34

22 лютого 2020 року в Києві пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з  дзюдо "Київська весна". Позмагатися зїхались спортсмени з восьми країн.  Крім представників з України, були дзюдоїсти з Білорусії, Румунії, Грузії, Литви, Молдови, Нідерландів, Швеції. Вихованка Чорнобаївської ДЮСШ - Анастасія Меньшикова, з  Великої Бурімки, здолала в попередніх сутичках трьох українок та поступившись румунці, стала бронзовою призеркою турніру у ваговій категорії до 48 кг.

Фото без опису26 лютого 2020 року наймолодші  дзюдоїсти з Великої Бурімки їздили на свої перші змагання в с. Сагунівка, Черкаської області, де проходив відкритий чемпіонат ДЮСК "Надія" і повернулись звідти з гідними нагородами: Палочка Діма - І місце, Мархоцький Ваня - ІІІ місце, Козуля Артем - ІІІ місце, Галушка Саша - ІІІ місце, Бурцева Даша - ІІІ місце.

29 лютого 2020 року в смт Драбів проходив Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи майстра спорту міжнародного класу Олени Стьопочкіної вихованці Чорнобаївської ДЮСШ повернулися з такими досягненнями:

Аня Базило - І місце (М.Бурімка)

Кирил Грицай - І місце (Чорнобай)

Саша Керей - ІІ місце (В.Бурімка)

Женя Федоров - ІІ місце (В.Бурімка)

Діма Пахомов - ІІ місце (Чорнобай)

Чернов Тарас - ІІІ місце (Чорнобай)

Керей Каріна - ІІІ місце (В.Бурімка)

Прасол Богдан - ІІІ місце (М.Бурімка)

Ткаленко Денис - ІІІ місце (Чорнобай)

Чередніченко Артур - ІІІ місце (В.Бурімка)

Плохута Васіліса - ІІІ місце (Чорнобай)

Месропян Шуліко - ІІІ місце (Чорнобай)

До змагань спортсменів підготували тренерна: Анатолій Снітко, Сергій Дражніков, Оксана  Захарченко.