Дата: 02.03.2020 15:29

В районному спортивному комплексі смт Чорнобай 1 березня відбулась особиста першість району серед чоловіків та жінок з настільного тенісу.

В змаганнях взяли участь 18 тенісистів. За підсумками змагань перше місце серед чоловіків виборов Руслан Маслов, друге місце посів Максим Озівський, третім був Олександр Векличвсі  спортсмени  із села Жовнине.

Серед жінок кращою була Антоніна Василенко  із села Жовнине, друге місце у Анастасії Зубко із смт. Чорнобай, третьою стала Дарина Заруба – із Жовнине.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів від районної державної адміністрації.