Проведено традиційний ветеранський турнір з волейболу на «Кубок Самоврядування»

Дата: 02.03.2020 10:00

29 лютого  у районному спортивному комплексі було проведено традиційний ветеранський турнір з волейболу на «Кубок Самоврядування», започаткований у 2008 році.

На турнір запрошені команди ветеранів (40+) з міста Черкаси «Шанс», команда з міста Миронівка Київської області, команда з  міста Кременчук Полтавської області, команда з села Руська Поляна Черкаської області, команда смт Чорнобай.

Кожну партію гри ветеранів сміливо можна назвати майстер-класом. І якщо місцеві глядачі отримували насолоду від гри, то спортсмени - ще й від перемоги.

За результатами ігор ІІІ  та ІІ місця відповідно у команд з м. Кременчук та м. Миронівки. Переможцем турніру стала команда «Шанс» з м.Черкаси.

Переможці отримали перехідний кубок, диплом І ступеня та грамоти, призери – дипломи відповідних ступенів від районної ради.